+420 222 364 925
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kovový nábytek

 
 
 
 
 

Šatní skříně a šatníky

 
Šatní skříně jsou vyrobeny ze svařované konstrukce z ocelového plechu. Skříně jsou standardně vybaveny otočným uzávěrem na visací zámek, na vyžádání lze zaměnit za zámek cylindrický. Šatní skříně lze doplnit o předlavičky, nebo samostatné lavičky, díky tomu jsou vhodné do všech druhů šaten (pro podniky, sportoviště, bazény a školy).Nabízíme šatní skříně s vysokým počtem variant provedení, jak uzavíratelných boxů tak rozměrů.

Zobrazit sortiment šatních skříní >>>
 
 
 
 
 
 
 
 

Archivní kovové skříně

 
Archivní neboli kancelářské skříně jsou ideální volbou pro ukládání menšího počtu šanonů, dokumentů a tiskopisů. K dispozici je celá řada rozměrových variant a konstrukčních provedení. Dveře mohou být klasické otočné, roletové nebo posuvné. Kancelářské skříně jsou vyrobeny z kvalitní svařované konstrukce z ocelového plechu. Kovové skříně jsou vybaveny cylindrickým bezpečnostním rozvorovým zámkem se 2 klíči.

Zobrazit sortiment archivních skříní >>>
 
 
 
 
 
 
 
 

Kartotéky a pojízdné kontejnery

 
Kovové kartotéky a registrační skříně slouží k ukládání dokumentů ve formátech A4 pomocí závěsných desek. Zásuvky jsou osazeny kuličkovými plnovýsuvy, čímž umožňují snadný přístup ke všem uloženým dokumentům. Kovové kartotéky mají centrální zamykání s blokací proti vysunutí více zásuvek najednou. Kovové kartotéky a registrační skříně lze spojovat do řady nebo do bloků. Povrchová úprava je tvořena kvalitním práškovým lakem v odstínech RAL.

Zobrazit sortiment kartoték >>>
 
 
 
 
 
 
 
 

Archivační otočné skříně

 
Archivační otočné skříně na pořadače mají dvojnásobnou úložnou kapacitu oproti policovým skříním. Skládají se ze dvou až šesti pater - počet šanonů na patro: 24 ks. Zvýšená hrana brání vypadnutí pořadačů při manipulaci s otočnou skříní. Otočný kříž a nosná konstrukce otočného stojanu jsou kovové, výškově stavitelné plastové nožky. Police jsou z šedého lamina nebo v dekoru buk - s plastovou ABS hranou.

Zobrazit sortiment otočných skříní >>>