+420 222 364 925
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Služby pro skladové vybavení

 
Poskytujeme kompletní servis od zaměření, zpracování návrhu, vypracování cenové nabídky, dopravy až po montáže regálů. Také provádíme revize regálových zařízení, která zahrnuje všechny zákonem požadované úkony.
 
 
 
 
 

Doprava regálů a kovového nábytku

 
Nemůžete si sami přijet pro zboží do našeho skladu v Chotusicích u Kutné Hory? Nevadí, objednejte si dopravu skladového vybavení a my vám vaši objednávku dodáme.

Regálové systémy a kovový nábytek vám dovezeme buď prostřednictvím vlastního vozového parku, anebo pomocí přepravní služby, či České pošty. Záleží, jak objemná a těžká je vaše objednávka, ale také, v kolik hodin si přejete zboží doručit, jak daleko jste od našeho skladu, případně pokud máte jiné specifikace.

Více informací o dopravě regálů >>>
 
 
 
 
 
 
 
 

Montáže regálů a regálových zařízení

 
Nechcete si sami montovat vybavení? Nemusíte, na montáž jsme tady my a náš tým proškolených odborníků, kteří vám se vším rádi pomohou. Provedeme odbornou montáž regálů a regálových systémů a také sestavíme a zkompletujeme váš kovový nábytek. Díky tomu budete mít jistotu, že je vše realizováno správně a v patřičné kvalitě. Zároveň profesionální montáž zaručuje dodržení všech náležitostí postupu a můžete se spolehnout, že sestavené regály odpovídají normám pro bezpečné použití.

 
 
 
 
 
 
 
 

Revize regálů a regálových zařízení

 
Ze zákona musíte pro vaše regálová zařízení zajistit periodickou kontrolu. Rádi vám s tím pomůžeme. Provedeme revizi regálů, která zahrnuje všechny zákonem požadované úkony, a zároveň pro vás vypracujeme revizní zprávu a protokol.
Díky kontrolám se zjistí, zda je technický stav regálů vyhovující pro bezpečné použití. Nestabilní či poškozené regály představují vysoké riziko, které může nejen způsobit vysoké škody na majetku v případě zničení skladovaného zboží a materiálu, ale navíc může znamenat velké nebezpečí pro zdraví osob, které s regály pracují.

Více informací o revizích regálů >>>